Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS prowadził po pijanemu. Teraz przeprasza. "Żałuję, jest mi wstyd..."

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 grudnia 2017 r. o 21:17 Powrót do artykułu
Jakoś mocno działają PO trolle i nie wykluczam że cala akcja była dobrze zaplanowana i przeprowadzona we współpracy ze służbami jakichś wrogich nam krajów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, podejrzewam ze do kieliszka nalewali mu agenci Putaina, ciekawe tylko dlaczego inlandie? Moze dla zmylenia wroga? A to podelce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak i Patriota ... napisał:
Jakoś mocno działają PO trolle i nie wykluczam że cala akcja była dobrze zaplanowana i przeprowadzona we współpracy ze służbami jakichś wrogich nam krajów...
 Poje...bało pisiaków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no szacun gościu jesteś debeściak, przeprosiłeś więc nic się nie stało. Bądź nadal wybrańcem puławskiego narodu i baw się dalej za nasze podatki  należy Ci się bo biedny żuczek jesteś, bozia ci urody, rozumu i męskości  poskąpiła,  więc nie ma się co nad tobą znęcać tylko żałować cię trzeba. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda wladza deprawuje, ale władza absolutna deprawuje absolutnie. Dlatego jak PiS przejmie całą władzę dopiero stworzą UKLAD ZAMKNIĘTY. A przecież Szkoda Polski dla takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umorzy się postępowanie. Jadł jabłka i sfermentowaly w żołądku. I do jakiejś spółki skarbu państwa. Przecież przeprosił. Ludzki pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kruk... żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajdzie sie posada dla Pana Artura...może zostać barmanem w nowej restauracji sejmowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potencjalny morderca złozy madat radnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kruk, usprwiedliwianie jazdy pod wpływem alkoholu to jak współudział. Wsiadanie za kierownicę po alkoholu to terroryzm w czystej formie. Nawet jakby ktoś był święty. A mówienie, że przestępca jest wzorem do naśladowania to dawanie przyzwolenia innym na takie działanie. Ośmiesza się Pan. Jan Kowalski tel. 666 555 444.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suweren czeka na złożenie mandatu radnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam się do rzucania kamieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kiedy to rzucanie Cezary Kruk urządza. Zgłaszam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że Artur miał już przesłuchanie i wie co mu grozi. Ja zawsze uważam,że druga szansa się należy tylko pytanie czy nie robił już tego wcześniej?? Szkoda mi go po ludzku ale mimo że go znam i wiem ile pracy wkłada w to wszystko, uważam że powinien zostać odsunięty od tego wszystkiego. Artur uciekaj z Puław. Jesteś tu już spalony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pISLAMSKA mentalność, żałosna istotna bez kręgosłupa moralnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez osiem ostatnich lat Polki i Polacy byli ignorowani a ten wpadek to wiadomo prze kogo. Kto i co dolał radnemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem poseł ziemi puławskiej prof. Szulowski jest bez grzechu. Rzucił ... , przepraszam wyrzucił już Prezesa Artura z funkcji dyrektora swojego biura poselskiego. I co pan na to Panie Cezary Kruk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zgadzam sie musimy go bronić. pamiętam to było jak dziś. tak ze 2 miesiące temu. Tragedia wydarzyła sie rano poszedłem i zobaczyłem ze moje kury sie nie niosą. nie wiedziałem gdzie sie udać wiece poszedłem do pana Artura i on poradził tymi słowami "każdy rolnik postępowy sam zapładnia swoje krowy" Winc wiozłem sprawy swoje rence i tera wiem, co robić. Specjalnie piszem pod swoim nazwiskiem. Ja Jurik Michailowicz.24-100 Puławy. Domeneckiego Jawieryja 17/100.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kruk. Proszę dokładnie wytrzeć nos- bo ma Pan brązowy. Po oczyszczeniu nosa, proszę już nic więcej nie pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś Panie Kruk nie bronił Pan innego radnego, który w młodości wysypał swoich kolegów. Szkodliwość czynów wspomnianego była dużo niższa. W każdym bądź razie nie było to przestępstwo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...